| adriangabor92 a întrebat:

Buna seara. Dupa ce am parcat Skoda Fabia in garaj (venind de pe drum uscat) dupa 5-10 minute am vazut niste pete de apa jos in garaj de pe inelul de la toba intermediara fata. Sa fie din cauza condensului (afara ger, toba calda) sau din ce cauza exista apa pe inelul de la toba intermediara fata dupa ce parchez masina in garaj? Este ceva normal iarna? Vara cand este cald afara si in garaj mai ramane apa pe inelul de la toba intermediara fata. Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

E normal

2 răspunsuri:
| adriangabor92 explică:

Problema este ca s-a ruginit conducta de servodirectie si probabil s-a scurs ceva ulei negru, dar am sa ma duc la servivce sa o schimb

| sierra1 a răspuns:

"pete de apa jos in garaj ...Sa fie din cauza condensului"

corect!