| manu2525 a întrebat:

am un renault megane 2 si de vreo luna imi merge infundata,(in suturi) si cateodata,imi apare check injection si nu se mai accelereaza,am dus.o la service dar nu imi apare nimic pe calculator deoarece nu imi sta martorul aprins, numai cateodata.Am schimbat filtrul de motorina de 2 ori si bag numai motorina de la omv.Masina este din 2005 are 106 cp turbo disel.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut poate ar fi bine să mergi cu ea la reprezentanță, nu la orice service. Mult succes.