| tadeee a întrebat:

Cat as plati o asigurare rca la un motor de 1.2 si am 18 ani?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In jur de 2000, poate ceva peste.

| sierra1 a răspuns:

Motorul de 1.2 câte roți are? (o fi secret?)

| DonMoldo a răspuns:

Peste 2500 lei

| eliancodrut a răspuns:

Intre 1971-2329, in functie de clasa bonus-malus. Intra aici si baga datele. Fara date personale. https://www.maxmoney.ro/servicii/asigurare-rca/

| vatadezahar24 a răspuns:

Cam 2000 lei poate mai mult

| dominik02021 a răspuns:

25-30 de milioane. Am 19 ani si am dat 2850 lei pentru un motor de 1.4.

| AndreiIonascu222 a răspuns:

Pana in 1500 de lei, dar conteaza foarte mult clasa bonus-malus. Intra pe www.celmaiieftinrca.ro si utilizeaza calculatorul de acolo.