| Anomim2025 a întrebat:

Ce alegeti intre trotineta electrica si motocicleta?

Răspuns Câştigător
| aimullah123 a răspuns:

O motocicleta sport ar fi foarte faina, dar toata lumea zice ca se moare usor cu ele...dar eu mi-as cumpara una

6 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

E intrebare de genul ce va doriti un URS sau o PISICA?
Una e una si alta e alta!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ca e fix același lucru nu?

| gabicoo a răspuns:

Motocicletă!

| Bizon95 a răspuns:

Ce e mai bun pentru circulatie?
motopartza, evident (viteza mai mare, stabilitate mai mare, poti sa te duci pe autostrada, etc.)

ce e mai bun cand NU ai carnet de conducere
trotineta, EVIDENT, ca, cu motopartza nu poti sa circuli ca te iubeste politia, RAU

ce e mai bun iarna, masina... EVIDENT, cu trotineta nu poti sa mergi deloc, iar cu motoparta e SI MAI PERICULOS decat de obicei!

| brokxy a răspuns:

Motocicleta, trotineta electrica e naspa

| George12356456 a răspuns:

Depinde pentru ce iti trebuie. Pentru naveta prin oras (putini km) este buna o trotineta. Motorul este bun in schimb pentru drumuri ceva mai lungi.