| AlexDaghiu a întrebat:

Ce ati alege la scutere dintre: Aprilia RS Factory sau Sr numai stiu sigurlaughing, Yamaha Aerox sau Piaggio NRG Power?

4 răspunsuri:
| KaPy2 a răspuns:

Eu as alege Aprilia SR

| 92elshaaarawy a răspuns:

Eu as alege Yamaha Aerox

| raresh4you a răspuns:

Aprilia RS Factory este cea mai mare panarama de scuter... Aprilia SR e ok. dar e foarte pretentios la piese. Yamaha Aerox este foarte problematic iar Piaggio NRG Power are in permanenta probleme cu segmentii deci eu in locul tau as alege Aprilia SR happy

| TP_Luci_1994 a răspuns:

Daca sunteti interesati sa vedeti de ce Aeroxul e mai bun decat sr, piaggio cautati oriunde pe internet sau pe youtubelaughing) oriunde cautati Aerozul ee cu mult peste...Si eu am Aerox si stiu ce vorbeschappy