| DaltonCastle a întrebat:

Ce școală de șoferi îmi recomandați din București? Preturile sa nu fie foarte mari. Maxim 1.500 lei dacă se poate. Ar fi fain sa îmi recomandați din experienta voastră proprie sau din cazuri pe care le cunoașteți. Va mulțumesc! Toate cele bune.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala TEO e cea mai buna, in sensul ca are cele mai multe categorii si sectii etc. Alte scoli mai ieftine, am auzit de Mihnea TOP.

1 răspuns:
| Liviu a răspuns:

Daca vrei scoala de soferi ieftine, vei face scoala de soferi ori pe logan ori pe vreo rabla care pica cand tragi de volan. Daca te intinzi si dai 2000 2500 de lei, vei avea de unde alege pe ce masina dai scoala.