| mgtow a întrebat:

Daca imi cumpar un scaun de masina si il pun in casa sprijinat de perete oare aluneca? Sau trebuie sa-i dau gauri si sa il prind in suruburi ca la masina? Sta pe covor scaunul.

6 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Depinde de la ce tip de masina este scaunul, in mod normal nu îi trebuie suport.

| maryus_8595 a răspuns:

Baga masina in casawinking

| ionutktm99 a răspuns:

Nu aluneca, dar cum are muchiile de la sina usor ascutite pe capete s-ar putea sa iti "sape" in covor, dar poti rezolva prin lipirea de cauciuc de camera de bicicleta ( 10 20 lei )o camera si perlandez (2-10 lei ) si tai fasie si lipesti pe sinele de la scaun (2 sine ) si garantat nu mai aluneca si nu mai "sapa "in covor! astept funda happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu prea cred că alunecă. Baftă!

| Chérrrie a răspuns:

Nu cred ca aluneca.incearca!

| Mykidutza a răspuns:

Eu zic sa-ti cumperi un scaun normal.