| Silenceisanwser a întrebat:

Salut, am luat un subwoofer si am 3 fire la el pentru a il putea aprinde, rosu, negru si albastru, dar nu stiu ce sa fac cu cel albastru la ce il conectez, rosu e + si negru - ce fac, va rog dau funda!

Răspuns Câştigător
| blackleather a răspuns:

Daca ai un subwoofer activ si te referi la partea de alimentare ala albastru probabil e remote, se leaga la player sa-ti porneasca statia o data cu playerul

1 răspuns:
| Tavy201 a răspuns:

E masa tati big grin. prinde-l de caroserie(de preferat undeva la aripa de spate cum deschizi porbagaju in dreapta sub plastice exista un surub pentru masa. ala e conceput pentru carligu de remorcare. mai exact, ce masina ai?