| alezzzzzz a întrebat:

Salut, am scapat un surub in gaura pe unde bagi ulei la masina, ce e de facut?

3 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Desfaci pana il gasesti. Cel mai probabil este pe chiulasa, pe langa axul cu came.
Nu poti porni motorul asa, e risc foarte mare sa-l prinda vreo piesa in miscare, si sa sparga tot in jurul lui.

| SoulReaver a răspuns:

In cel mai bun caz daca desfaci capacul culbutori o sa il gasesti. Dacă nu poți desface și chiuloasa. Orice ai face nu porni motorul.

| Motisor a răspuns:

Incearca cu un magnet legat bine cu sfoara.