| Wordofthat999999 a întrebat:

Salut! As dori sa fac scoala de soferi pentru categoria C și E, am categoria B. As dori sa știu cam cât ar tine scoala, la voi cât a durat pentru cei care au dat? Cât v-a costat scoala în total?

Răspuns Câştigător
| Liviu a răspuns:

Ammm... pe iulie 20 am inceput, si am terminat in ianuarie pe 29
Bine, eu am luat D, C, CE, dupa cu atestatele inca vreo... 2 luni ca la mine se da o data pe luna, cu tot cu atestate, ore, gps, m-a dus undeva la 150 de milioane, acu fac ADR (2 atestate colege/cisterna) daca ai intrebari lasa-mi un numar de telefon in privat si vorbim

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Cât m-a costat pe mine, nu te va costa pe tine.
Deci, mergi la o scoala de soferi si intreabă.