| MyNamaeIsMika a întrebat:

Salut.De curand am avut un accident si as vrea sa aflu daca as mai putea sa repar masina.

https://imgur.com/a/nyb4GNF
Doar poza asta o am de la locul accidentului deoarece masina am lasat-o la tara si nu am mai avut starea sa ma uit la ea.Motorul este intact decat la plafon nu stiu daca pot sa-l indrept si toate rotile sunt duse, nu am apucat sa ma uit bine la ea dar nu e problema la roti ca schimb totul. Stiu ca axa dupa spate trebuie schimbata iar bascula nu a patit nimic si scutul e intact.

1 răspuns:
| Digikey a răspuns:

Se repara.
Se poate vinde si asa si sa o cumperi reparata dupa doua saptamani de pe Olx. Putini km, vopsea originala, niciun accident nu bate nu troncane.