| Vargaadam2 a întrebat:

Salutare, am un audi a4 b6 si am o problema la ea, mi se aprinde martorul esp in bord si cand mi se aprinde marturul esp imi tremura toata masina, oare care ar fi problema?

1 răspuns:
| vatadezahar24 a răspuns:

Buna! Cel mai probabil e de la volanta. Daca de la 2000-3000 ture scapi de acea vibratie, sunt sigură ca volanta e problema ta si trebuie schimbata. Totusi inainte sa o schimbi, recomand totusi sa pui un tester pe masina, s-ar putea sa-ti zica mai exact eroarea si sa nu fie volanta.