| aida009 a întrebat:

Am auzit ca va aparea o noua serie manga Naruto anul viitor cu noua generatie. E adevarat?

Răspuns Câştigător
| Nelyu17 a răspuns:

Da,exista deja informatie oficiala.Filmul 10 The Last s-a terminat cu noutatea de la Masasi Kisimoto ca in august 2015 va aparea un film despre Boruto Uzumaki (fiul lui Naruto Uzumaki) proectul poarta numele KOKAI si va continua "Intrarea unei nu-i ere NARUTO".
La fel acum Kishimoto e ocupat cu ideea participarii aparte:Boruto, Sarada cu Naruto si Sasuke in prim plan.
A mai spus ca numele Boruto este legat de numele lui Neji Hyuga,
Vrea ca Sakura sa fie fericita si o va arata pe ea si Sasuke ca cuplu iar Naruto cel matur deja il intrece pe Sasuke in inaltime.

2 răspunsuri:
| Casa a răspuns:

Da si eu am auzit, ar fi fain, vom astepta, pana atuncisad

| NumeNormal a răspuns:

Daca esti fan Naruto ca si mine, iti dau vestea cu tristetelaughing, dar nu o sa mai apara nicio manga.