| ILoveMyBed a întrebat:

Am facut Part 2 dim "Mafia Hamster In TPU" http://i.imgur.com/c5FOo.png, cine nu a vazut prima parte http://i.imgur.com/jcNmk.png.

9 răspunsuri:
| Trinitas a răspuns:

Misto, continua

| Isabelamaria21 a răspuns:

Nu e rău...

Sunt rugată să elimin majusculele care nu sunt necesare! Mi se reaminteşte că majuscula (litera mare), nu se foloseşte decât pentru prima literă din propozitie, pentru numele proprii si acronime (de ex.: ONU, CFR, UEFA).

Enunturile scrise numai cu litere mari sunt deranjante, inestetice si mai putin lizibile, asa ca ar aprecia dacă aş folosi majuscula numai atunci cand este cazul!

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori îmi multumesc!

| HaruhiFujioka a răspuns:

Super! Mersi mult! Apropo...ai putea sa=mi faci parul un roz mai inchis sau mov? Mersi! Si astept partea a III-a!

| AnaBlackVampire a răspuns:

In prima parte a comicului ziceai ca "eu nu voi pune niciodata intrebari din alea" si in a2a parte ai pus tongue.

Frumos btw happy

| Somberヅ a răspuns:

Foarte tare, Ce freaza mi-am tras cool

| Nysha a răspuns:

Ai putea sa ma pui si pe mine in partea a 3a? sau care vrei?

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

Uuu ce tare imi place ma pui si pe mine in partea a 3a? Ms

Fain comicu

| clautzuuboy20 a răspuns:

Mijtoo mega tare cred ca e cel mai tare comic care l-am citit laughing *citeaza* Asta e un comic.trebe' sa facem si noi glume nu? laughing lol genial

| smeeagol a răspuns:

Bine lucrat.