| Adrienutza_3542 a întrebat:

Am nevoi de orice fel de statusuri.Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| Afternoon a răspuns:

Si te asigur:cand voi uita eu iti vei aminti tu!
Crezi ca totu-i roz, dar totu-i intunecat Nu mereu viata are culoarea in care esti imbracat
Un barbat care stie totul despre femei nu stie nimic despre una singura
♥ Nu'i cere unei Femei imposibilul Este capabilă să ţi'l dea. ♥
As vrea sa iti spun ca e totul bine, chiar daca este greu
# Da`mi 1 whisky si 1 Red Bull ca sa fac gargara si s`o ard p la munte cu limba pe afara
# Sa creada in trecut...
Traim intr-o era in care pizza ajunge mai repede ca politia
Ai dreptul sa visezi ca el te vrea...dar in caz ca nu stiai...inima lui e doar A MEA
Mama m-a invatat :ce e RELIGIA : Roaga-te sa iasa pata aia din covor!
Mama m-a invatat ce e LOGICA : Pentru ca asa am zis eu, de-aia!
Viaţa mi-a dat o lecţie, tot ea m-a înţepat. Ea a fost singura târfă care m-a făcut să plâng cu-adevărat
Baiatul meu e baiatul meu, stie ca are o bruneta in sufletul sau, iar pentru el sunt only girl love struck
Definitia iertarii: "Parfumul unei flori lasat pe pantoful care a calcat-o"
"Orbita de sume femeia nu te mai iubeste, cum daca nu-l platesti, ingerul nu te mai pazeste."
Si mai conteaza? pareri de rau si regrete? Da'le in pla mea de sentimente

Stii. Ai ambalaj misto dar continutul e infect!
Scuza’ma putin da’"Cum te cheama?"
Multi o ard in figuri dar de fapt sunt figurine iar valoarea lor e sub o punga, de pufarine
E Animal Planet live, hai da-ne banii;-j
ATENTIE daunez grav sanatatii!
Abonatul yahoo Messenger nu poate fi contactat. Incercati mai tarziu. Sau mai bine nu
Am un cap perfect patrat!

Tu Pentru El Esti O Alta Cucerire...Dar Intre Mine Si El A Fost Vorba De Iubire!