| Alnisgiyg102 a întrebat:

Am o cicatrice pe piciorul stâng. De la genunchi in jos. Cam 10-15 cm. Pe partea exterioară rămasă în urmă unui accident de cand eram mică. Mai pe scurt de la o oparitura. Vreau sa merg la Academia de poliție, dar vreau sa stiu daca semnul asta ma va împiedica.

Răspuns Câştigător
| laurentiutirei a răspuns:

Nu te va impiendica este doar o cicatrice atata timp cat poti sa folosesti piciorul cu cicatrice nu vad care ar fi problema este doar ca aspect fizic inţelegi.

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Contează condiția fizică, nu asta.