| Sportacus123 a întrebat:

Avem băutori de energizante pe aici? Dacă da, câte energizante ați băut azi? Eu am băut 3: un RedBull, un Monster și un Burn.

5 răspunsuri:
| mastadont a răspuns:

Foarte rar beau, prefer cafeaua.

| mODIN a răspuns:

Pentru mine energizantul e cumva "artileria grea" la care apelez doar daca sunt in mod special obosit si am ceva deosebit de important de facut, deci nu beau zilnic, si in nici un caz mai multe pe zi.

Preferatul meu este Hell acela verde care contine L-Carnitina. Nu am nici cea mai mica idee ce e suplimentul asta, nici macar vag, dar am observat ca ma ajuta sa ma concentrez foarte mult. Asadar, daca e sa beau vreun energizant la nevoie, e mereu Hell verde.

| ALM2000RO a răspuns:

Nu consum energizante deloc. Am băut Hell în trecut și nu mi-a plăcut.

| ILikeBlackCats a răspuns:

Mă mir ca nu ai dat ortul popii. Nu beau

| Mihai12773 a răspuns:

Doar 5, toate de hell?