| byanca80 a întrebat:

Buna am facut 18 ani.Voi cum va simtiti la varsta asta s-a schimbat ceva la voi? Cum se comporta ceilalti cu voi?

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Varsta nu spune intotdeauna ceva despre persoana. Dupa cum spunea un bun prieten, intalnim copii de 40 de ani si barbati de 15.
De obicei primesti ceva tachinari o perioada. Si totodata vei primi mai multe responsabilitati, sau cel putin asa ar fi normal.
Nu vine deodata genialitatea peste tine. Ramai acelasi om.
Diferenta o face ca varsta de 18 ani aduce cu sine schimbari in ce priveste viitorul tau, niste alegeri importante pe care le faci mai mult sau mai putin constient si care iti guverneaza viata.

| MioaraParalescu a răspuns:

Nu s-a schimbat absolut nimic.
Singurul luru care s-a schimbat a fost buletinul.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Si eu am facut de curind, dar totul e la fel, viata merge inainte, pana mor si merg la judecata.

| Dariusuu a răspuns:

Ma simt bine.

Doar ca creste responsabilitatea.

Numai bine.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Sa ai o viata frumoasa! De acum schimbarea majora este ca raspunzi singura pentru toate faptele tale.

| MrSoapte a răspuns:

Permis de conducere si, raspunderea penala in fata legii! Cam astea sunt modificarile majore! A...mai e ceva... poti face sex cu un barbat mult mai inaintat in varsta, fara sa intre la "corupere de minori"!