| HepiBăluuns a întrebat:

Laptopul meu intra repede in stand by(cam in 15 secunde se intuneca ecranul). Unde trebuie sa dau ca sa nu mai faca asa?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra in :control panel -> power options -> System Standby = Never
Bafta!

| Ronnix a răspuns:

Start -> Control Panel -> System and Security, din partea stanga selectezi "Choose when the computer sleeps", iar mai apoi selectezi "Never" din lista, dupa care salvezi totul facand click pe butonul "Save changes".
O zi buna! happy

| Stan_Marius_1978 a răspuns:

Multumim...