| lollyd a întrebat:

Mi-am facut cont pe facebook. Da sunt amatoare ...si vreau sa va intreb ceva. Cum sa trimit o cerere de prietenie? Am incercat si nu gaesc nici unde.

3 răspunsuri:
| Deeviiil a răspuns:

Pai intri pe persoana dorita si sus pe acea pagina apare langa numele lui /ei:"+1Adaugati ca prieteni" dai click iar apoi send requesthappy si gata:*

| デイダラくん a răspuns:

Langa numele persoanei apesi pe butonul add as friend/adauga prieten love struck.in caz ca nu apare inseamna ca are restrictie la requesturi si trebuie sa ai prieteni comuni cu el/ea ca sa ii poti da cerere|love struck

| Daani a răspuns:

1.dai pe "Cauta";
2.ii scrii numele
3.iti arata pagina lui/ei de facebook
4.langa nume, scrie "Adaugati ca prieten"
5.dai pe el si astepti sa iti confirme