| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

Buna Seara Dragi utilizatori TPU Scuzati Categoria Am niste nelamuriri happy daca raspundeti fara sa comentati ca intrebarile puse de mine sunt.absurde...sau ceva de genu. 1.De ce pamantul se invarte 2.De ce matematica e asa grea 3.Pe lady popular cand fac 100 de zile castig 200 de diamante dar cand fac 200 de zile mai castig? Si cam atat.straight face

3 răspunsuri:
| blueangel99 a răspuns:

1.http://www.220.ro/faze-tari/De-Ce-Se-Invarte-Pamantul/Vafn4wxSDF/
2. Pentru că e o ştiinţă complexă. De fapt, nu e grea dacă înveţi.

Numai bine!

| OtakuForever a răspuns:

1.Pamantul se invarta din cauza axei sale.
2.Nu stiu de ce si mie mi-se pare grea. happy
3.Nu stiu cine este Lady Popular.

| Rosemarie a răspuns:

Ar cam fi trebuit sa pui intrebarea la "amuzante"dar est e ok si-asa.laughing E o intrebare de-adolescenti, nu cere un subiect anume.
Pai 1. Nu am nici cea mai mica idee...dar ar trebui sa fim multumiti:cum ar fi fost daca nu s-ar fi invartit?! Nu ai mai fi avut scuza de dimineata la scoala ca.acum e frig, inca nu s-a schimbat ora si e intuneric, stau departe de-aia intarzii...si-apoi: cum sa mergi cand e lumina afara ala discoteca? no way
2.Pentru ca tine de realitate iar noua, adolescentilor, ne este extrem de greu sa ne gandim la realitate cand avem atat de mult planuri si vise pentru viitor!
3.NU am nici ce amai mica idee, nu stiu ce este Lady Popularblushing