| Deliaa94 a întrebat:

Buna TPU! De ce omul cu care am împărtășit niste clipe împreuna și momente frumoase la început dar nu suntem într-o relație o suna pe prietena mea spunându-i că i-am trimis un mesaj aseară că țin la el și îmi pare rău că, câteodată mai greșesc. A sunat-o și i-a spus ei. Țin să menționez că ei se cunosc de multi ani și sunt doar prieteni. Ea mi-a făcut cunoștință cu el..eu aseară fiind amețită i-am trimis mesajul respectiv iar ea mi-a zis că a sunat-o și i-a spus de mesaj. Cu mine nu vrea sa vorbească deoarece am făcut unele greșeli și cred că este supărat. Dar nu înțeleg de ce. Voi ce părerea aveți? Aseară ieșind cu fetele eram puțin cam amețită și i-am trimis mesajul dar l-am șters după o oră, nu știu dacă a apucat sa îl citească că era destul de târziu, ma puteți ajuta cu un sfat? Mulțumesc.

3 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Cum de ce? Fiind prieteni buni, isi spun totul unuia altuia, de aia i-a zis, dar nu e nici o problema, si daca i-a zis ce?

| Vântulalb a răspuns:

Nu am inteles mare lucru.
Nevorbind cu tine, presupun ca a vrut sa-l lamureasca ea de ce i-ai scris.
Mesajul s-a sters la tine, nu si la el.
Tu te imbeti de fiecare data cand iesi in oras? Nu e un lucru de apreciat.

| DarthNiger a răspuns:

Stai asa, ai spus ca i-ai trimis mesajul fiind beata si ca el a sunat-o pe prietena ta si i-a spus de acest mesaj iar apoi spui ca nu stii daca el a citit mesajul si ca l-ai sters dupa o ora de la trimitere, nu prea are logica ce spui, stie de mesaj sau nu stie pana la urma?
De asemenea care e problema ca a sunat-o pe prietena ta si i-a spus de mesaj? cu ce te-a deranjat? mai ales ca nu aveti vreo relatie.
Ai spus ca se cunoaste cu ea de mai mult timp decat cu tine, deci are mai multa incredere in ea de aceea i-a spus, prietenii discuta intre ei si isi impartasesc necazuri de asemenea mie mi se pare ca esti cam geloasa pe relatia lor.