| melisssa1521 a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa imi fac un jurnal.Dar nu vreau sa il cumpar, vreau sa il fac eu singura cu mana mea, dar nu stiu cum si din ce.Va rog ajutati-ma, e URGENT!

Răspuns Câştigător
| pci27 a răspuns:

Http://helpgirlsblogs.blogspot.ro/2010/06/cum-sa-tii-un-jurnal-secret.html
Câteva sugestii...despre a avea un jurnal.

2 răspunsuri:
| marishaa a răspuns:

Poti lua niste foi A4 pe care sa le indoi in doua si sa le gauresti cu decapsatorul, coperta o poti face in acelasi mod din carton colorat ier deasupre poti face un colaj dinn poze.Prin gaurile obtinute(vreo 3) bagi o dantele colorata, iti dai seama si singura cum.Succes!
funda?

| marymaria277 a răspuns:

Il poti face din carton colorat si dupa sa il capsezi. Funda?