| anonim_4396 a întrebat:

Am visat ca trebuia sa masor ceva, si mi se parea foarte greu... era prea mult, nu stiu. Mi se parea foarte greu si m-am cam stresat in vis! M-am trezit cu o durere de cap, stand pe ambele paturi cu gatul stramb si acum ma doare si cu o durere in gat!
Cred ca am si racit, ma simt cam prost, ma doare gatul simt o durere si in picioare... e din cauza visului cred.

Ce ar putea insemna?
Numai bine.

1 răspuns:
| Cccccccccccccorina a răspuns:

Http://www.cevisez.ro/
Se mai intamplasa visezi urat. Ori ai dormit foarte rau din cauza ca erai obosita ori ai vreo gripa de sezon.:|