| Anonim_9586 a întrebat:

Cand o sa apara Albumul David Deejay?

4 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Nu mai stiu sigur daca o sa scoata un album, dupa cum se vede, deocamdata scoate hit dupa hid, videoclip dupa videoclip da parca lucrau la unu in iarna. Iti pot recomand niste piese made by David Deejay and Dony : Arabesc, Dubainian, Disco Lights, Nasty Dream (sunt 2 variante, cea de radio si inca una) si Say Hello si mai sunt by Dony: AlexUnder Base deat. Frissco-Privacy si Deea Wise-My love.
Poti vedea aici David Deejay and Dony-RMA 2oo9-The New Sound Creation-Sexy thing & So bizzare, si poti lasa si un comentariu daca vrei http://www.youtube.com/watch?v=KulK9-7AWyE
Sper ca ti-am fost de folos :)

| Bishop a răspuns:

Si mai este o piesa Sexy love, dar o gasesti in mai multe feluri: David Deejay feat. Dony - Sexy love, Residence Deejays - Sexy love sau Frissco - Sexy love.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti cumpara albumul joi, 11 februarie cu gazeta sporturilor cu 10 lei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Apare p 11 februarie la gazeta sporturilor... dar sunt trei mixuri sexy thing... trei nasty dream. dar sunt toate pe care le stim
dubainian mixurile de mai sus say hello... si david si dony vs inna - sexy & hot... alceva nu tongue si costa 9. 99 lei gazeta cu cd