| TeresaA a întrebat:

Care e faza cu Tinder? Fetelor, ati dat de barbati chipesi acolo? Ma gandeam sa imi fac aplicatie si sa o folosesc nu in scop de relatie, ca tocmai am iesit dintr-una acum 3 luni. Vreau casual dating. Nu neaparat aventuri, poate doar daca imi place foarte tare si in viata reala. Dar vreau doar sa cunosc cat mai multi oameni si sa ma distrez. Si da, pentru asa ceva, ce nu implica nimic serios, chiar vreau sa fiu superficiala si sa ma uit doar la cum arata. Eu fac sala zilnic si mi-a aratat cineva ca poti sa iti selectezi persoane care fac si ele sport sau tot felul de alte categorii de preferinte.
Care e experienta voastra?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Hai sa fim realisti, dorinta sexuala exista ca forma de reproducere,sa lasam vrajeala cu idealismul cu sufletul, voi cand nu va place un tip il bagati in fz, daca va placeti faceti sex cu el dar astia sunt cam gigolo desi astia fraieri i vedeti ca pe un provider cu care sa va crestesti copii,ca barbat urat ori ai banii, ori stai cu una urata, ori mori virgin, tu scrie exact acolo ce iti doresti cu adevarat, aveti la pretenti multe dar oferiti doar vaginul vostru atat

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu sunt doar barbati urati acolo. Toata lumea (solo) e pe Tinder, tocmai pentru ceea ce iti doresti si tu: casual dating.
Cunosti oameni la viteza mare, ai date-uri bunicele chiar daca nu se leaga nimic.
Vorbesti cu ei cateva zile si te asiguri ca nu sunt obsedati/disperati sau alta categorie de ciudati si periculosi, apoi cred ca e safe sa iesi.

| dullcat a răspuns:

Stiind ca situatiile in care s-au gasit relatii serioase sunt exceptii, da, vei avea prilej destul de distractie.Incearca totusi sa dai dovada de bun simt si sa fii clara de la inceput despre ce doresti, nu sa le frangi inima celor care vor ceva serios.

https://www.reddit.com/......pe_tinder/