| Raul789 a întrebat:

Care tara vi se pare cea mai frumoasa dintre Spania, Italia, Franța si Portugalia?

11 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Italia

| Hyperion7 a răspuns:

Niciuna.

| StoicAnalysis a răspuns:

Portugalia, apoi Spania si la urma Franta. Am fost in Franta si nu mi s-a parut cine stie ce. Spania e frumoasa, dar deja tinde sa ajunga ca Franta, adica destul de populata cu infrastructura urbana ca in restul tarilor din UE. Insa Portugalia inca are peisaje frumoase si traditii la fel de frumoase.

| Yasmin875 a răspuns:

Spania, dacă aștepți răspunsul unei pițipoance.

| EestiSodalane a răspuns:

Clar Italia

| ILikeBlackCats a răspuns:

Italia, sa zicem. Dar sunt devotata tarii noastre scumpe si bogate, Romania. (totusi ce-i si aici in ultimii ani, aualeu)

| Madaxo97 a răspuns:

Franța apoi Spania

| Valentinaldoilea a răspuns:

Oate sunt frumoase in felul lor. Depinde ce preferinte are fiecare.
Unii apreciaza cultura, altii natura, altii arhitectura, iar cei mai multi... soselele.

| Mindfulness a răspuns:

Aia,unde te simți tu cel mai confortabil și unde te adaptezi societății.

| vatadezahar24 a răspuns:

Portugalia sau Spania