| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Ce ciudat. eu in general nu visez da de 4 nopti tott visez. in prima noapte am visat cu baiatul de care imi place cu prietena mea cea mai buna, cu fosta invatatoare si fantome
apoi 2 nopti la rand visam refrenuri care nici macar nu exista si in a 4 noapte adica azinoapte am visat cu niste pui de pisica de fapt stiam ca o nascut pisica noastra si le'am visat coloritul blanii lor si nu stiam culorile ...am sunatt'o pe bunika si i-am povestit si o zis ca asa au blana km am visat

Ce e cu atatea vise in 4 noptzi la rand si cu viziunea asta? thinking pe mine ma cam sperie

1 răspuns:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu ai de ce să te sperii e pur şi simplu subconştientul tău, te-ai gândit la acele lucruri sau ceva legat de şi de acolo a pornit tot. Nu e ceva rău să visezi 4 nopţi la rând, sunt persoane care visează în fiecxare noapte şi din acestă cauză nu prea se pot odihni, poate e ceva temporar. Culoarea blănii lor puteai să o ştii ţinând cont că e pisica ta.