| tearsofillusion a întrebat:

Ce job-uri pot sa-mi iau pe timpul verii avand in vedere faptul ca am terminat clasa a 11a? Inafara de ospatar, barmar...nu sunt joburi facute de acasa? daca da, care ar fi?

Răspuns Câştigător
| DenissaDeea a răspuns:

Depinde in ce domeniul si de cunostintele tale, vanzatoare la inghetata sezinier, transcrii acte acasa(daca ai calculator)supraveghetoare la un hiper marchet, tii evidenta la un magazin mai mic, intrari iesiri, sau confectionezi plicuri, martisoare etc acasa.

3 răspunsuri:
| Mya a răspuns:

Incearca receptioner! happy am lucrat si eu, se plateste binisor, program flexibil si daca mergi la un hotel mai micut, nu-ti cere diploma.Sau...vanzator la un magazin de haine.Depinde ce domeniu te-ar interesa si cam ce asteptari ai. big grin

| Yly a răspuns:

Eu termin clasa a 10-a si imi caut si eu ceva job pe timpul verii, dar inca n-am gasit nimic..inca cercetez si sper sa gasesc si eu ceva..succes si tiehappy

| adi a răspuns:

Depinde de domeniu in care vrei sa lucrezi, se gasesc cam in toate domeniile, trebuie doar sa stii sa cauti.