| Sportacus123 a întrebat:

Ce obiceiuri mai ciudate aveți?
Eu când eram în liceu mă spălăm de foarte multe ori pe mâini, deschideam ușa cu cotul, iar în prezent mă spăl pe dinți de multe ori.

3 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Răspundem la toți ciudații de pe TPU. Unul din cei mai ciudați ești tu.

| mODIN a răspuns:

De obicei cand mananc, imi place sa fie ceva video pe fundal. De multe ori aleg cate un domeniu cu care nu am nici un fel de contact si ma uit cateva luni la videoclipuri de genul "top 10... " din acel domeniu, dar fara vreun interes real.

Acum sunt in faza in care, cand ma pun singur la masa, las videoclipuri despre wrestling sa ruleze. Tin sa mentionez ca ultima data m-am uitat efectiv la wrestling prin 2008-2009, nu e ceva ce sa ma pasioneze, dar imi place sa aud oameni vorbind despre subiectul asta, dintr-un motiv sau altul. Mai faceam asta si cu chestii din IT, desi n-am nici o treaba cu domeniul asta.

Cumva chiar caut sa ascult lucruri care nu ma intereseaza absolut deloc, tocmai ca sa nu trebuiasca sa fiu si atent.

| ILikeBlackCats a răspuns:

E bine ca nu esti vreun nespalat