| ILikeToKnow a întrebat:

Credeti in spiritism? De ce? Si ce ati face daca ati putea vb cu spiritele?

7 răspunsuri:
| juniper a răspuns:

Eu as vrea sa il invoc pe bunicul meu, pe unchiul meu, pe un fel de nas de al meu, nu stiu ce grad de rudenie are.

| MM a răspuns:

Nu cred, si oricum nu sunt curioasa sa vorbesc cu spiritele.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Spiritismul e actiunea de a invoca spiritele in diverse scopuri, deci eu nu cred in asa ceva.

| alecs871 a răspuns:

Credeti in Mos Craciun?

| anonim24 a răspuns:

Eu i-as intreba unde este un caine al unor prieteni care a disparut fara urma, si il visez intr-un loc cu foarte multi caini.

| dadsaffsd a răspuns:

50, 50 cred dar totusi nu ar trebui sa ne bagam in lumea lor pentru ca nu starnim numai rau si eu in urma cu cativa ani am studiat asta si mi sau intamplat lucruri rele noroc cu preotul mai bine ii lasi acolo unde is.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca as cunoaste acele spirite le-as intreba:
"Unde ati ascunz bai banii ca va omor. Las ca vin eu dupa voi." ( Am glumit )