| PringAloe a întrebat:

Cum credeti ca va decurge anul 2021 in legatura cu ceea ce se intampla in momentul actual cu acest COVID-19, lucrurile revin la normal sau tot nu scapam de situatiile actuale? (masca, restrictii, probleme economice etc)

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu se știe.

| SG1995 a răspuns:

Cel puțin la începutul anul anului viitor lucrurile vor fi dezastruoase, poate în timp, ne vom întoarce la normal, dar criza asta ar putea dura ceva ani.

| anonimusf001 a răspuns:

Părerea mea ca va dura mult, chiar ani. Pentru ca să zicem virusul dispare la un moment dat, dar urmările rămân. Și vor fi destul de grave. Vom fi pe principiul cine are și poate va trai bine, cine nu suferă. La fel cum e și în situația de fata. Unii se lăfăie în vacante și lux, pe când alții nu au ce sa bage în gura, sau un adăpost etc...