| SingleForOne a întrebat:

Cum este o persoană fără un drop de aroganță?
Cum trăiește viața o asemenea persoană fără un drop de aroganță?

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Exista?

| Wr3nch a răspuns:

Probabil o viata foarte plicticoasa. De multe ori ce unii mandresc aroganti sunt doar oameni care stiu ca is realizati si nu se tem sa o zica. Si ceilalti sunt invidiosi si ii numesc aroganti pe cei de success pentru ca vezi doamne, ar trebui sa fie mai umili.

| CostinAlamariu a răspuns:

Probabil are multi prieteni pentru ca aroganta e scarboasa si respinge oamenii. Deci as spune ca traieste o viata linistita si fericita happy