| QAkkyQ a întrebat:

Cum fac conturi cu my yearbook pentru imvu...adica bani?^^ Fundaaa!

2 răspunsuri:
| QAkkyQ explică:

@Bixu Stiu lista...o am facuta aproape toata ma refeream cum fac alfel bani adica faci conturi pe imvu le pui pe myyearbook.si da email si dai contul sa.ti intre cineva adica nu.i metoda aia de invite friends.e metoda de myYearbook...asa vr daca ma intelegi mz oricumbig grin

| Bixu a răspuns:

Paii...poti sa te inregistrezi pe my yearbook si iti da 500 credits si dupa ce te.ai inregistrat o sa iti apara o lista cu ce mai poti face sa castigi credits.Adica:sa joci jocuri, sa iti pui o poza la avatar pe my yearbook, etc. Sper ca ti.am fost de folos! Ciao!:*