| haxooco a întrebat:

Daca zice ca raspunde greu ca e ocupata dar ea e online de mult timp, inseamna ca nu o intereseaza de tine si ca vorbeste cu altcineva?

4 răspunsuri:
| Hammurabi a răspuns:

De ce ești doar tu cel care îi scrie și care așteaptă răspuns? laughing
Dacă nu-i scrii tu, ea nu-ți scrie niciodată, nu?
E greu să-ți dai seama? Sau tu vrei neapărat o certitudine că nu-i pasă?

| Crescent a răspuns:

Depinde de cat de greu raspunde. Daca iti spune des asta si e online mai tot timpul, atunci nu o interesezi si probabil vorbeste cu altcineva

| CassiCass a răspuns:

Depinde. Poate sa iti apara online si ea sa nu fie activa. Ramane asa dupa telefon... dupa parerea mea daca chiar ar vrea sa vorbeasca cu tine isi face putin timp(cel putin 5 minute).

| DanielHabax a răspuns:

Frate, crede-ma, dacă îți răspunde greu, și n-are facultate, muncă sau alte lucruri extrem de important de făcut, n-are rost să mai ții legătura.
Chiar și așa, o persoană atașată de tine, mereu va încerca să răspundă devreme sau sa-ti explice cauza pentru care nu poate vorbi.