| AntipaticuPreasfant a întrebat:

De ce atunci cand se pune o intrebare legata de rromi, se gaseste vreun handicapat si-o raporteaza?
E cineva de la protectia animalelor pe TPU?

3 răspunsuri:
| Danutza27 a răspuns:

Ia uite peste ce dam aici, deci tu "om inteligent si plin de cultura " vrei sa pui o intrebare despre o etnie, handicapatii o raporteaza si zici ceva de protectia animalelor deci in mintea ta ii bagi in rindul animalelor.Ma intreb pe cine =pe rromi asta ce inseamna instigare la... Ma tu capul ala la ce il folosesti sa nu ploua in git? Vad ca esti expert la toate pe la Religie esti tartor in problema Rromilor idem

| Skylar a răspuns:

Poponarii aia de la antidiscriminare cred ca fac asta.

Răspuns utilizator avertizat