| anghelbogdan a întrebat:

De ce nu imi merge mozilia? si de ce nu imi apare ce scriu eu la mess?

1 răspuns:
| onasis1961 a răspuns:

Asigurativa ca ati iesit din Yahoo Messenger si ca la-ti inchis
2 click pe Start
3 click pe Run
4 in Run scriem: regsvr32 jscript.dll
5 apasam ok
6 va aparea o fereastra de confirmare cum ca jscript.dll a fost restaurat cu succes si dam ok
7 repetam pasii 2 si 3 iar la pasul 4 de data asta vom scrie: regsvr32 vbscript.dll si procedam ca la pasul 6...

Prima data incearca asta: start>run>si scrie: regsvr32 jscript.dll dupa aia repeta procesul dar scrie de data asta:
regsvr32 vbscript.dll si apasa enter, daca nu merge instaleaza scripten.exe care poate fi gasit la adresa: http://www.microsoft.com/......tails.aspx