| DenisaNicoletaG a întrebat:

Dupa ce sunteti,, innebuniti,, fiecare?
Eu iubesc parfumurile, deci le ador, sunt moarta dupa parfumuri, voi?

42 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

happy Vai doamne da cate nebunii mai am Denisa.Sunt innebunit dupa fete in primul rand,dupa ciocolata,cartofi pai,pui prajiti,sarmale, miel umplut, muzica rock, country, bachata, 80`s,pop,pop-rock,reggae.Dar uite ca sa-ti raspund sincer si fara ocolisuri,cea mai mare ``nebunie`` o am pentru muzica facuta de cantaretul Kenny G,are melodii una si una cum se zice care imi merg rau la suflet indiferent de ce dispozitie de moment am,muzica lui ma unge pur si simplu pe suflet, acele melodii angelice cantate la un simplu saxofon, nu stu poate sunt eu asa mai romantic sau ce, dar muzica lui chiar imi merge la suflet, sunt pe aceeasi lungime de unda cu muzica lui, pe acceasi vibratie cum se zice.

| DenisaNicoletaG explică (pentru lplostonyou):

Stiam ca orice baiat e innebunit dupa fete.happy laughingwinking

| Drimmero a răspuns:

Arsenalul si femeile!

| LoveSleep a răspuns:

Eu sunt înnebunit după tine blushing
Nu știu cum să-ți zic, dar îți urmăresc răspunsurile și te plac.

| DenisaNicoletaG explică (pentru LoveSleep):

Asta e o gluma? Sau ce? happy

| LoveSleep a răspuns (pentru DenisaNicoletaG):

Nu e. Am glumit eu vreodată? happy

| DenisaNicoletaG explică (pentru LoveSleep):

Pai nu stiu, tinand cont de faptul ca nu te cunosc, nu stiu ce gandesti.winking

| Sofer a răspuns:

După mașini și femei.

| Mayhem666 a răspuns:

Probabil dupa numele de pe acest site iti dai seama ca sunt innebunit dupa anime-uri. Le ador happy

| Florentina9210 a răspuns:

Iubesc sa merg prin cimitir noaptea. Glumesc, Mie imi plac produsele naturale cosmetice.

| OoBunnyoO a răspuns:

Dupa rujuri si pisici. Nu imi pot imagina viata fara ele. laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Imi face placere
Sa provoc durere.
In alta ordine de idei, iubesc animalele. laughing

| Clorox a răspuns:

Sunt innebunit dupa mine, sunt asa de scarbit si de dezgustat de mine incat ma gandesc non-stop la asta!winking

| oFrunza a răspuns (pentru Clorox):

Hahaa, chiar acum am urmarit utimul episod.

Răspuns utilizator avertizat
| RareşTPUro a răspuns:

Sunt nebun de legat dupa produsele Apple. Am detinut toate telefoanele. De la iPhone 2G pana la iPhone 7. Dar saptele l-am returnat fiindca incet ma deranja bazaitul lui. (am exclus varianta Plus fiindca e prea mare pentru mana). In rest iPad, macbook pro 2013, varianta i7 si cam atat.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parfumuri n-am fost niciodata innebunita, de ce sa dau 200 lei pe un parfum cand pot sa-mi iau 4-5 tricouri, cam asa functioneaza mintea mea. Ma obsedeaza grav tricourile. laughing

| DenisaNicoletaG explică (pentru anonim_4396):

Aaaaa, eu dau si mai mult daca e nevoie pe parfumuri, pe mine ma obsedeaza parfumurile, nu ma pot desparti de ele dragele.

| Juviia a răspuns:

Eu sunt innebunita dupa..secret!

| DenisaNicoletaG explică (pentru Juviia):

Mdea...foarte tare.

| TOOL a răspuns:

laughing Sunt innebunit dupa trupele astea rock de dupa 90' happy ( Tool, Disturbed, Korn, Seether )

| mbncf a răspuns:

După Lucifer love struck

| Mayhem666 a răspuns (pentru mbncf):

Se vede ca esti innebunita dupa Lucifer, ca am vazut ca multe intrebari de ale tale sunt despre acest serial. Sau era alt utilizator care a pus intrebarile alea? Nu mai stiu, sper sa nu te confund.

| mbncf a răspuns (pentru Mayhem666):

Am pus doar o întrebare laughing Dar da, e superb serialul. L-ai văzut?

| Mayhem666 a răspuns (pentru mbncf):

Doar una? Eu am vazut mai multe, probabil au mai fost si alti utilizatori care au pus intrebari despre acel serial. Nu, nu l-am vazut.

| mbncf a răspuns (pentru Mayhem666):

Ar trebui să te uiți.

| Mayhem666 a răspuns (pentru mbncf):

Nu prea sunt innebunit dupa seriale, mie imi place sa ma uit la animeuri, nu prea ma uit la seriale.

| Ɗєℓυѕιση a răspuns:

Dupa muzica rock.
Si chitari, in special cele electice happy

| Axelrunda a răspuns:

Liniste si Romania.

| Regedesubmunte a răspuns:

Ași fi cam înebunit după jocuri, mai ales cele pe Laptop sau Pc!

| oFrunza a răspuns:

Fete, muzica, seriale bune ( the orginals the flash, gotham, the vampire diaries, samd ) filme bune ( inclusiv animatii )