| GenyJ a întrebat:

Hei, am auzit ceva de niste abtibilduri stralucitoare (cu fluturasi, flori, etc.) care au legatura cu albumul de abtibilduri Violetta 2. Impreuna cu albumul se dau acele mici abtibilduri sau ce?

2 răspunsuri:
| karidulcic a răspuns:

Nu pe ele le gasesti in plicurile cu abtipilduri stiu sigur caci eu le-am gasit acolo.

| GenyJ explică:

Eu am gasit in plicurile de abtibilduri doar cate 5 abtibilduri de forma normala. Alea de care zic eu sunt mult mai mici, si sunt in forma de desene de-ale Violettei.