| TheMoon15 a întrebat:

Hei. Deci daca nu ma inscriu la bac in timpul anului (nu aduc copie dupa buletin si certificat de nastere), mai pot sa dau in toamna? Sau trebuie acum neaparat ca altfel nu mai pot da niciodata?

1 răspuns:
| Hyperion7 a răspuns:

Poți da și în toamna, dar nu vad rostul sa amâni până la toamnă și îți zic și de ce!
Vara te iei cu toate chestiile și nu îți mai arde de învățat, acum daca pui mana pe carte, ai șanse mult mai mari să îl iei.
Acum na, cum știi tu.