| stephanie_2280 a întrebat:

Heii, ce parere aveti despre persoanele nascute sub zodia semnului Capricorn? Vi se par rele/prea inchise in ele?
Astept pareribatting eyelashes

4 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Nu prea cred in zodiac, de exemplu se spune ca daca zodia ta este fecioara esti mai iubitor/iubitoare, mai calm(a) etc... dar am intalnit oameni de genul asta care nu erau asa deloc, erau fix opusul sau ca zodia x nu se intelege bine cu y, in cazul meu asta, cel mai bun prieten al meu are zodia cu care se spune ca nu ma inteleg bine cu... deci, nu mi se pare un adevar, horoscopul iar, daca se spune ca balanta : azi te duci in vizita la cineva, cum ar fi ca 2 milioane de romani sa se duca in vizita la cineva? nu cred ca toti din zodia balanta se vor duce, nici macar 50%.

sa iti raspund la intrebare, sa iti fac pe plac tongue totusi, eu sunt capricorn tongue si da, de obicei sunt inchis, nu sunt de ala care sa vrea sa fie in centrul atentiei, cateodata sunt rau [cand ma enerveaza cineva] dar in mare parte a timpului sunt de treaba, sunt o persoana buna in general cu bun simt etc. [dar asta conteaza si de educatie], de geaba esti in cea mai 'buna' zodie daca parintii nu te-au educat cum trebuie!
Capricornii sunt putin mai lenesi laughing, sunt prietenosi, timizi etc... adica eu cam asa sunt, trebuie sa recunosc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nu cred asa prostii
si 2 sa iti dau dovada ca e prostie, mama mea e capricorn si e chiar prea buna, si cu cine nu trebuie. si foarte sociabila, exact opusu la ce ai zis tu.

| skrillex197453 a răspuns:

Mi se par bunt pentru ca eu sunt capricorn!

| ky a răspuns:

Nu cred in zodiac! Fiecare are partile lui rele sau bune!