| vyutsuu a întrebat:

am o intrebare as vrea sa stiu cateva statusuri... pentru fostul prieten. daca stiti spuneti-mi dau funda.winking

Răspuns Câştigător
| daniela_8952 a răspuns:

ThE uItI la mN invidioasa pHe sub Breton Dar eO ThE vAd Mai pierduta ca Un ApEL Pe telefon:Xlaughing
»Am incercat sa fiu cat mai buna pentru tine, Dar si-asa tie nu ti-a pasat de mine. Dar nu`i nimic acum s`a terminat, Tu ai fost cel care ne-a indepartat. oh go on«?

De ce sa plang? Suflete si zambete pot si eu sa frang!happy•»
•Nu te supara daca l`ai vazut cu vreuna vreodata La dracu` fata tu esti cea mai importanta•»happy•»

Te uiti ca Fraierul in trecut. Abia acum Iti dai Seama ce`ai Pierdut.Cand ma Vezi ca Zambesc frumos. Iti dai Seama ca esti cel mai mare Prost!laughing

Chiar daca el n`o sa`mi mai spuna."Noapte Buna".Sau pe strada."Buna".Am prietene care ma suna.Ca sa`mi spuna."Fataa esti de 1000 de ori mai buna.Decat aia pe care o suna…winking""
Si timpul trece, mintea uita, inima tine minte. Fapte sau citate uitate prin cuvinte. Am invatat ca daca vreau trebuie sa dau. Si daca nu mi se raspunde inapoi trebuie sa iau!"