| Puuffy a întrebat:

Heyy TPU :* ` Stiti cum sa strang mai multe like-uri pe facebook pe o pagina. thinking
Adica sunt niste programe ceva. puppy dog eyes daca da..imi puteti spune si cum se folosec va rog puppy dog eyes
Multumesc :*
Fundaaaaaaaaaaaaaaaa :X!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se folosesc programe.
Trebuie sa muncesti ca sa ai o pagina sa zic ''model''. Daca vrei ca pagina sa creasca posteza multe poze [ funny/cu status/fashion/etc], fa publicitate cu alte pagini dar nu cu pagini mai mici ca a ta :*. Sper ca te-am ajutat.O seara frumoasa sa ai!
Funda?:*

| adimancool a răspuns:

Nu sunt programe cel mai usor te rogi de adminii la pagini sa-ti faca publicitate sau iti bagi toti amicii in conferinta si zici ce ai de zis

| LikeuriGratis a răspuns:

Eu fac zilnic 300 de like-uri