| SunnyFlame a întrebat:

Hi TPU! cum reactionati cand un prieten va jigneste[injura, vb pe la spate etc]?[dau Fundaaa]

Răspuns Câştigător
| aDDa_4644 a răspuns:

Este un prost, acea persoanalaughing
ignora-l nu-i da satisfactie, am patit si eu asa si ma tot tachina la un momentdat s-a saturat, cum spune si Lora nu iti este prieten. daca te injurasad. FUNDA?big grin

1 răspuns:
| Africanwitch a răspuns:

In primul rand aceea persoana nu poate sa imi fie prieten, prietenii se respecta si se ajuta.
Reactia mea daca as auzi dintr-o sursa sigura ca ma vorbeste pe la spate ar fi sa il tratez cu indiferenta si daca insista probabil as vorbi cu el sa clarificam lucrurile o data pentru totdeauna!