| anonim_4396 a întrebat:

In urma crizei financiare care s-a abatut asupra tarii noastre, credeti ca nivelul de erectie al populatiei este scazut sau crescut?

9 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Este exact la fel, in urma crizei acest lucru nu a suferit modificari big grin

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Crescut, mai...acum ne hranim cu dragoste tongue

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

@caractere, eu nu am erectie. Cere la cineva care are laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

@Nicu, cam ce sa mi se scoale? Parul de pe cap?
Ar fi o erectie luuunga...am parul pana la fund laughing

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

=)) =))

ok...asa arat eu, te astept:
http://cdn.pimpmyspace.org/media/pms/c/b0/0w/wl/ugly-women.jpg

Dar nu conteaza figura si nici corpul, nu?

http://thebsreport.files.wordpress.com/......%26h%3D708

| caractere a răspuns:

@mihaela31 mi-e foame tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mihaela,te contrazic in privinta erectiei :-p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De sculat nu ti se scoala,ti se intarestewinking,frumos par kiss ce n-as da sa ti-l vad curgandu-ti valuri pe umeri iar de pe umeri pe sanisori, pe la subtiori pina la obraznicul de fundulet, si eu cu buzele sa parcurg acel drum al matasii kiss

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

si eu credeam ca m-ai inteles,iti spun pentru ultima data, bre fata bre, pentru mine sufletul conteazabatting eyelashesbatting eyelashesbatting eyelashes