| andreiadrian9 a întrebat:

Intre dintre Prea Buni cristosi iisusi iesua exemplu Iisus Cristos si aparent Prea Buni amarati inexistenti de pe negativ hatersi rai raul cal calai in fapt exemplu Vlad Tepes Vlad Dracu, pe cine preferati? Adica ce ati alege intre calaism si sacrificiu jertfa?

1 răspuns:
| mODIN a răspuns:

Esti mortal rolling on the floor De data asta, trebuie sa recunosc, ai folosit o virgula, deci nu ma pot lua, din nou, de tine ca nu stii ce sunt. Dar, sincer iti spun, tot nu pricep sensul intrebarii.