| Δи∂яɛɛα Ƨcʋмρικ a întrebat:

La jocul Shrek 2 cum pot sa inving zana vrajitoare aia de la sfarsit.Cum pot sa iau fructe de pe masa? Ca sa pot sa o lovesc pe vrajitoare aia. Funda

3 răspunsuri:
| AnaEindragostita a răspuns:

Si eu st acolo o lovesti cu npropia magie si te apropi de un fruct sau mancare eu nu am trecut de ea niciodata

| Micheline a răspuns:

Din cate imi aduc eu aminte, cand vrajitoarea da o vraja asupra ta trebuie sa o respingi cu sabia, astfel vraja se va duce asupra ei.Cat timp ea este sub vraja, tu te duci langa locul ala cu mancare si arunci in ea(te sui pe tava aia acolo)happy. Sa-mi spui daca ai reusit.

| cccristi a răspuns:

Nu mai stiu exact butonul, dar te duci langa masa, te feresti de loviturile ei si atunci arunci cu mancare in ea, eu l-am terminat