| GaBBiii a întrebat:

Macar acum de Sarbatori sa donam
http://www.sustineunicef.ro/
Viitorul copiilor incepe la scoala!
Doneaza si tu :).`!
Ma scuzati ca am pus categoria,, Conversatii", dar cea cu,, Cauze Nobile" nu imi apare si cred ca a fost scoasa din cauza intrebarilor putine (24).
Uitati-va si voi sa vedem cator oameni le pasa de cei neajutorati :(.
E trist, stiind ca nimeni nu ii ajuta :(

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Foarte trist sad

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mda...ce multi au raspuns la o cauza nobila...
mersi pentru funda happy

| ProjectJackpot a răspuns:

Da, e foarte trist. sad

| ProjectJackpot a răspuns:

Foarte dragut ca te intereseaza soarta copiilor happy

| ProjectJackpot a răspuns:

Stii, o prietena de-a mea face voluntariat la un spital de copii. Ma gadesc sa fac si eu pe viitor.

| ProjectJackpot a răspuns:

Ai destule raspunsuri acum?

| GaBBiii explică:

Scuzati-ma... Oameni*

| GaBBiii explică:

Și, totuși, pentru mulți dintre ei, Moșul nu poate ajunge anul acesta. Pentru că un copil care nu merge la școală nu știe să-i scrie lui Moș Crăciun. În așteptarea sărbătorilor, fă o faptă bună și ajută un copil să se bucure de Moș.

| GaBBiii explică:

Ii multumesc utilizatorului pup pentru ca a fost singura care i-a pasat!
,, Va multumesc pentru aceste,, multe raspunsuri" "