| anonim_4396 a întrebat:

Oare daca o sa raman mereu asa bleg si indiferent, nu voi avea succes in viata, nu voi avea prieteni, nu-mi voi face si eu o prietena cu care sa stau toata ziua, sa am grija de ea, sa nu ma mai simt atat de singur, stand doar acasa si la scoala, ca mi-am pierdut si singurul prieten cu care stateam pe afara, s-a schimbat mult, a devenit mult prea infumurat. Cum credeti ca ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| justanotheruser99 a răspuns:

Fii tu insati, încearcă sa socializezi, nimănui nu-i plac indiferentii si cel mai important ia atitudine nu te lăsa calcat in picioare. Curaj si succes! happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa iti autodepasesti starea!

| ubox7007 a răspuns:

Da ba, daca esti un ratat aia esti, orice mesaj frumos ti-ar scrie oricine