| anonim_4396 a întrebat:

Pe voi v-au vazut vreodata profesorii ca va sarutati in scoala?

2 răspunsuri:
| ramitzu a răspuns:

Pe mine nu dar pe o colega da si era si profesorul de matematica. Iti dai seama ce a iesit la ora. A fost stanjenitor si pentru ea sa o ridice in fata clasei si sa o jicneasca. Dar tie ti s-a intamplat?

| jhonsmyth a răspuns:

Da,mor vazut, eram in clasa a8a,si eram intre scarile cum mergeam sinspre cancelare!
Urca profu de geografie pe nume vesa bujor, si numa dintr-o data or strigat ce faceti aici mai pupaciosilorlaughing
Sa auzim de bine!